Škola Kateřinky Liberec
v
v

Změny v rozvrhu Tuesday 28. 6.

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1.AR Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd
1.TR Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd
2TSC Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd
3.AR Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
3.TR Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
3TSC Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
2.N Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
Z1 Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd
Z2A Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd
Z2B Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd
Z3 Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd
Z4 Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
1.P Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd
2.P Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd
3.P Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd
4.P Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
MN1 Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd
MN2 Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd
MN3 Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd
MN4 Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
1.E Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd
2.E Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd Tříd
3.E Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Kraus Petr - - .. .. - .. .. ..
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Bečka Roman
2 odpadá TEC 2.N (náb)
Beneš Lukáš
0 odpadá IKT 1.TR (sk.1)
1 odpadá IKT 1.TR (sk.1)
4 odpadá IKT Z2A (sk.1)
7 odpadá IKT 1.AR (sk.1)
Bitnarová Hana
1 odpadá AJ Z2A (Aj1)
3 odpadá AJ 3.TR (Aj2)
6 odpadá AJ 2TSC (sk.1)
Bobková Eva
8 odpadá OBN 1.TR
Boček Dalibor
1 odpadá VYZ 2TSC (tru)
2 odpadá TEC 2TSC (tru)
3 odpadá TEV 1.P (sk.1)
4 odpadá TEV 1.P (sk.1)
6 odpadá VYZ 1.TR
Čermáková Hana
0 odpadá EKO 4.P
2 odpadá CHE Z2B
3 odpadá ZBE Z1
4 odpadá EKO 3.P
5 odpadá CHE Z3
6 odpadá EKO 3.TR
Červená Jana
1 odpadá AJ 3.P (Aj1)
2 odpadá AJ Z3 (Aj1)
3 odpadá AJ 2.N (Aj1)
4 odpadá AJ MN3 (Aj1)
5 odpadá AJ 3.P (Aj1)
7 odpadá ZSV Z3
Fadrhoncová Irena
3 odpadá OBN 2TSC
4 odpadá OBN 3.TR
5 odpadá NJ2 Z1 (Nj1)
6 odpadá ZSV Z2A
7 odpadá ZSV Z2B
Fibrichová Ludmila
0 odpadá ROD MN4 (RO1)
1 odpadá ROD MN4 (RO1)
2 odpadá ROD MN4 (RO1)
3 odpadá ROD MN4 (RO1)
4 odpadá ROD MN4 (RO1)
Folprechtová Věra
1 odpadá MTR 2TSC (čal)
3 odpadá MTR 1.TR
5 odpadá ODK 1.TR
Halama Jakub
1 odpadá PKO 3.AR
2 odpadá CJL 3.TR
3 odpadá CJL 1.AR
4 odpadá CJL 3.AR
Hoidekr Pavel
1 odpadá TEC 3.TR
3 odpadá TEC 3.P
5 odpadá KON 2.N (náb)
6 odpadá KON 2.N (náb)
7 odpadá TEC 3.TR
Horák Jiří
1 odpadá VPR 1.P (sk.1)
2 odpadá VPR 1.P (sk.1)
5 odpadá TEC 2.N (pro)
6 odpadá VPR 1.P (sk.2)
7 odpadá VPR 1.P (sk.2)
8 odpadá VPR 1.P (sk.2)
Hubáčková Veronika
1 odpadá AJ 1.TR (sk.2)
3 odpadá TAD Z2A (sk.1)
4 odpadá TAD Z2A (sk.2)
6 odpadá TAD Z1 (sk.1)
7 odpadá TAD Z1 (sk.1)
Jakubec Petr
1 odpadá BEC Z2B
2 odpadá KRI Z2A
3 odpadá APS 3.AR
4 odpadá KRI Z3
6 odpadá KRI Z2B
Jakubička Tomáš
0 odpadá PCN 2TSC (OVt2)
2 odpadá PGR 1.AR
3 odpadá IKT Z2A (sk.2)
6 odpadá IKT 2TSC (sk.2)
7 odpadá IKT MN1 (sk.1)
8 odpadá IKT MN1 (sk.1)
Januš Filip
1 odpadá TEV MN1 (sk.1)
2 odpadá TEV MN1 (sk.1)
4 odpadá GEO Z1
7 odpadá TEV Z2A (sk.1)
8 odpadá TEV Z2A (sk.1)
Jonášová Petra
6 odpadá NAV MN3 (sk.2)
7 odpadá NAV MN3 (sk.2)
8 odpadá NAV MN3 (sk.2)
9 odpadá NAV MN3 (sk.2)
Klokočník Jaroslav
3 odpadá PRV Z3
4 odpadá PRV Z4
5 odpadá PRV Z2B
6 odpadá PRV Z3
Kopejsková Marta
1 odpadá AJ Z4 (AJ1)
4 odpadá AJ MN3 (Aj2)
5 odpadá AJ 3.P (Aj2)
7 odpadá AJ MN4 (Aj1)
Lexová Michala
5 odpadá PGR MN2 (sk.1)
6 odpadá PGR MN2 (sk.1)
Mádlová Jitka
1 odpadá DNI 4.P (sk.1)
2 odpadá DNI 4.P (sk.1)
3 odpadá DNI 4.P (sk.1)
4 odpadá DNI 4.P (sk.1)
6 odpadá DNI 3.P (sk.1)
7 odpadá DNI 3.P (sk.1)
8 odpadá DNI 3.P (sk.1)
Matějková Jana
0 odpadá CJA 2.P
2 odpadá CJL 1.TR
3 odpadá NJ 2.N (Nj)
4 odpadá NJ2 Z2B (Nj1)
5 odpadá CJA Z2A
6 odpadá NJ2 Z4 (NJ1)
Merklová Blanka
5 odpadá EKO MN3
Mrklasová Lucie
0 odpadá ROD MN4 (RO2)
1 odpadá ROD MN4 (RO2)
2 odpadá ROD MN4 (RO2)
3 odpadá ROD MN4 (RO2)
4 odpadá ROD MN4 (RO2)
Muchová Jitka
1 odpadá PIS MN3 (sk.2)
2 odpadá PIS MN3 (sk.2)
3 odpadá VPR MN1 (sk.1)
4 odpadá VPR MN1 (sk.1)
5 odpadá VPR MN1 (sk.1)
Nitsche Jakub
1 odpadá ODK 1.AR
2 odpadá DVK 3.P
3 odpadá DVK MN3
5 odpadá DVK 2.P
6 odpadá PIS 3.AR (sk.1)
7 odpadá PIS 3.AR (sk.1)
Pejchalová Dana
1 odpadá PIS MN3 (sk.1)
2 odpadá PIS MN3 (sk.1)
3 odpadá VPR MN1 (sk.2)
4 odpadá VPR MN1 (sk.2)
5 odpadá VPR MN1 (sk.2)
6 odpadá NAV MN3 (sk.1)
7 odpadá NAV MN3 (sk.1)
8 odpadá NAV MN3 (sk.1)
9 odpadá NAV MN3 (sk.1)
Pikous Šimon
5 odpadá FDE MN2 (sk.2)
6 odpadá FDE MN2 (sk.2)
7 odpadá FDE MN1 (sk.2)
8 odpadá FDE MN1 (sk.2)
Pořízová Zuzana
2 odpadá NAM 2.P
4 odpadá TEC 1.TR
5 odpadá STU 3.TR
Rajchertová Dagmar
4 odpadá NJ2 Z2B (Nj2)
5 odpadá NJ2 Z1 (Nj2)
6 odpadá NJ2 Z4 (NJ2)
Sandleiterová Irena
1 odpadá KOD MN2 (sk.2)
2 odpadá KOD MN2 (sk.2)
4 odpadá TEC MN2
Stolínová Jitka
5 odpadá PIS 1.AR
6 odpadá ODK 3.AR (sk.2)
7 odpadá ODK 3.AR (sk.2)
8 odpadá ODK 3.AR (sk.2)
Stránská Romana
1 odpadá CJA Z3
2 odpadá SCL Z4
3 odpadá SCL Z4
4 odpadá CJL 2TSC
5 odpadá LIV 1.P
7 odpadá LIV MN2
Svoboda Bedřich
1 odpadá MAT 2.P
2 odpadá MAT 3.AR
3 odpadá MAT MN2
4 odpadá MAT 2.N
5 odpadá MAT 2TSC
6 odpadá MAT MN1
7 odpadá FYZ 2TSC
Ševčíková Lucie
0 odpadá AJ Z1 (Aj1)
1 odpadá AJ Z2A (Aj2)
2 odpadá AJ Z3 (Aj2)
3 odpadá AJ 3.TR (Aj1)
6 odpadá AJ 1.P (sk.1)
Teuflová Martina
0 odpadá AJ Z1 (Aj2)
1 odpadá AJ 1.P (sk.2)
2 odpadá AJ 1.P (sk.2)
3 odpadá AJ 2.N (Aj2)
7 odpadá AJ MN4 (Aj2)
Trakal Josef
1 odpadá DNI 4.P (sk.2)
2 odpadá DNI 4.P (sk.2)
3 odpadá DNI 4.P (sk.2)
4 odpadá DNI 4.P (sk.2)
Váňa Ladislav
1 odpadá TEV MN1 (sk.2)
2 odpadá TEV MN1 (sk.2)
3 odpadá TEV 1.P (sk.2)
4 odpadá TEV 1.P (sk.2)
5 odpadá TEV MN4
6 odpadá TEV MN4
7 odpadá TEV Z2A (sk.2)
8 odpadá TEV Z2A (sk.2)
Višnovská Barbora
0 odpadá PRX 2.N (pro)
1 odpadá PRX 2.N (pro)
2 odpadá PRX 2.N (pro)
5 odpadá PRO 3.AR
6 odpadá ARN 1.AR
Víchová Karla
0 odpadá PGR 3.P (sk.2)
1 odpadá PGR 3.P (sk.2)
2 odpadá ODK 2TSC (čal)
3 odpadá TNA 2.P (sk.2)
4 odpadá PGR 2.P (sk.2)
Zelený Ivo
0 odpadá FYZ 1.AR
1 odpadá MAT Z1
2 odpadá FYZ Z1
3 odpadá MAT Z2B
4 odpadá MAT 1.AR
5 odpadá MAT Z4
7 odpadá MAT 1.TR
Belšán David
6 odpadá OV 1.E (OV2)
7 odpadá OV 1.E (OV2)
8 odpadá OV 1.E (OV2)
Bradávka Jan
5 odpadá PRX 4.P (Prx1)
6 odpadá PRX 4.P (Prx1)
7 odpadá OV 3.E (OV1) zrušeno
8 odpadá OV 3.E (OV1) zrušeno
Čihák Karel
6 odpadá OV 1.E (OV1)
7 odpadá OV 1.E (OV1)
8 odpadá OV 1.E (OV1)
Kulhánek Václav
0 odpadá OV 3TSC (OV1)
1 odpadá OV 3TSC (OV1)
2 odpadá OV 3TSC (OV1)
3 odpadá OV 3TSC (OV1)
4 odpadá OV 3TSC (OV1)
5 odpadá PRX 4.P (Prx2)
6 odpadá PRX 4.P (Prx2)
7 odpadá OV 3.E (OV2) zrušeno
8 odpadá OV 3.E (OV2) zrušeno
Pecka František
0 odpadá OV 3TSC (OV2)
1 odpadá OV 3TSC (OV2)
2 odpadá OV 3TSC (OV2)
3 odpadá OV 3TSC (OV2)
4 odpadá OV 3TSC (OV2)
5 odpadá OV 3TSC (OV2)
Vohradníková Jana
1 změna OV 3TSC (OVČ)+
2 změna OV 3TSC (OVČ)+
3 změna OV 3TSC (OVČ)+
4 změna OV 3TSC (OVČ)+
5 změna OV 3TSC (OVČ)+
6 změna OV 3TSC (OVČ)+
Změny v rozvrzích tříd
3.E
7 OV OV1 odpadá (BrJ)
7 OV OV2 odpadá (KuV)
8 OV OV1 odpadá (BrJ)
8 OV OV2 odpadá (KuV)
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou